Fundacja Edukacja dla Demokracji dziękuje

Termin: 19.02.2014 - 15.03.2014

Z wielką przyjemnością informujemy, że na ręce Dyrektora Instytutu prof. Adam Fałowskiego wpłynęło podziękowanie za współpracę w realizowaniu dwóch projektow w ramach pomocy dla kobiet w Tadżykistanie dla dr Katarzyny Syski oraz studentek zaangażowanych w roku 2013 w tłumaczenia dla Fundacji Edukacja dla Demokracji.

W tłumaczeniach dokumentów na potrzeby projektów realizowanych w Tadżykistanie wzięły udział studentki naszego Instytutu: Magdalena Baczyńska, Agnieszka Chlebowska-Pezda, Anna Doniewska, Aleksandra Filas, Anna Jarecka, Martyna Kłaput, Alicja Kumurkiewcz, Marta Michułka, Anna Misiak, Małgorzata Pająk, Magdalena Pałac, Natalia Pińkowska, Paulina Skorupska, Magda Sobczak i Katarzyna Żak.

Fot. Martyna Kwiatkowska

Data opublikowania: 19.02.2014