ZMIANA SIEDZIBY Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej

Termin: 09.10.2017
Miejsce: ul. Romana Ingardena 3
Organizator: Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej

Od 9 października 2017 roku działalność dydaktyczna i organizacyjna Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego zostaje przeniesiona do budynku przy ulicy Romana Ingardena 3 (dawny budynek Wydziału Chemii UJ).

SALE DYDAKTYCZNE

parter, korytarz na wprost od wejścia do budynku

• aule 15 i 22

parter, w lewym skrzydle budynku:

• sale  28, 29, 37 i 37 A (sala przechodnia), 38 A, 38, 41 - po lewej stronie korytarza
  • sale  57, 56, 51 - po prawej stronie korytarza

SEKRETARIATY I GABINETY DYREKCJI

parter, korytarz na wprost od wejścia do budynku:

• Sprawy kadrowe i finansowe 15A (mgr Żaneta Pawlak)
  • Dyrektor  Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej 15B (prof. Katarzyna Jastrzębska)
  • Wicedyrektor Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej 22A (dr Agata Skurzewska)
  • Sprawy studenckie, studia stacjonarne 22B  (mgr Dorota Krakowska)